Electronic-Star Electronic Star „Starter Control“, DJ set, controller + 2 reproduktory

Skytec STX-95 je DJ controller s širokým rozsahem použití, MP3 podporujícím dvojitým CD přehrávačem a dvěma USB vstupy. Díky funkcím Pitch, Cue a... více informací »
Electronic-Star Electronic Star "Starter Control"
16 989 Kč
Ověřit dostupnost
Skytec STX-95 je DJ controller s širokým rozsahem použití, MP3 podporujícím dvojitým CD přehrávačem a dvěma USB vstupy. Díky funkcím Pitch, Cue a...

Skytec STX-95 je DJ controller s širokým rozsahem použití, MP3 podporujícím dvojitým CD přehrávačem a dvěma USB vstupy. Díky funkcím Pitch, Cue a Loop zastřešuje controller všechny klasické DJ funkce na tvorbu zajímavých setů. Oba velké jog wheely umožňují live scratching MP3 materiálu.Studiové reproduktory Power Dynamics PDSM8 zajistí precizní přehrávání zvuku bez zkreslení. Aktivní reproduktor obsahuje vlastní zesilovač výkonu, který je optimálně vyladěn na výkon reproduktorů. Souhra aktivního a pasivního reproduktoru nabízí čistý výkon 60 W RMS. Pro nezkreslené přehrávání basů disponuje každý z reproduktorů 20 cm (8 „) subwooferem z vysoce kvalitního aramidového kevlaru. Stereo XLR vstup slouží k připojení reproduktorů na profesionální mixážní pult.

Kvalitní produkt Electronic-Star Electronic Star "Starter Control", DJ set, controller + 2 reproduktory od známé společnosti Electronic-Star pohodlně seženete v naší online nabídce za výborné peníze. Právě lze objednat jen za 16 989 Kč.