Stůl dřevěný 130 cm SORRENTO

Stůl dřevěný 130 cm SORRENTO je vyrobený z mořeného borovicového dřeva. Tímto způsobem zpracované dřevo zajišťuje dlouhou... více informací »
Stůl dřevěný 130 cm SORRENTO
Značka: Rojaplast
3 199 Kč
Ověřit dostupnost
Stůl dřevěný 130 cm SORRENTO je vyrobený z mořeného borovicového dřeva. Tímto způsobem zpracované dřevo zajišťuje dlouhou...

Stůl dřevěný 130 cm SORRENTO je vyrobený z mořeného borovicového dřeva. Tímto způsobem zpracované dřevo zajišťuje dlouhou životnost, kvalitu, pevnost a současně nenáročnou údržbu. Stůl i při dlouhodobém umístění ve venkovním prostředí odolává povětrnostním vlivům. Použité dřevo vlastní certifikát FSC, který je zárukou původu z obhospodařovaného lesa s přísnými ekologickými a sociálními požadavky.Nosnost: 50 kg. Hmotnost: 10 kg.Ke stolu u nás zakoupíte i jednotlivá křesla SORRENTO ve stejném provedení.Rozměry:Výška 72 cmŠířka 77 cmDélka 140 cm  Stůl dřevěný SORRENTOMořené dřevo z boroviceKvalitní a pevnýS dlouhou životnostíNenáročná údržbaCertifikát FSCNosnost 50 kgHmotnost 10 kg Stůl dřevěný 130 cm SORRENTO značky Rojaplast.

Stůl dřevěný 130 cm SORRENTO – kvalitní a pevný, dlouhá životnost, nenáročná údržba – . dřevo.

Super kus Stůl dřevěný 130 cm SORRENTO od společnosti Rojaplast jednoduše můžete najít online za zcela nejnižší cenu. Akční cena 3 199 Kč.