slevyzceny.cz

Konopná sůl do koupele 900g

Akční výrobek Konopná sůl do koupele 900g od známé společnosti Palacio můžete získat na našich stránkách teď ve výprodejové akci! Nabídka již od 119 Kč. EAN: 8595641300098
Konopná sůl do koupele 900g
Ověřit dostupnost
Značka: Palacio
119
Popis produktu

Bylinná sůl do koupele s konopným olejem.Výjimečné složení koupelové soli s konopným olejem dodává tělu látky potřebné k očištění a regeneraci pokožkyPobyt v této lázni napomáhá odplavovat únavu a stresRegenerační bylinná lázeň přispívá k uvolnění svalstva po fyzické námaze a odstraňuje pocit těžkých a unavených nohou. Přináší úlevu při únavě pohybového aparátuKonopný olej (Cannabis Sativa Seed Oil) je rostlinný olej získávaný lisováním semen rostlin rodu konopí (Cannabis). Semena obsahují olej bohatý na vitamin A,D,E a minerály. Obsahuje nenasycené mastné kyseliny Omega6 a Omega3 v poměrném zastoupení 3:1, přibližně stejné je zastoupení v lidském tělePoužití: Pro regeneraci a relaxaci organismu přidejte do teplé lázně cca 5-7 lžic soli. Sůl můžete také použít do menší nádoby na změkčení chodidel a pat.Dermatologicky testováno. Přírodní produkt. Vyrobeno v České republiceObjem: 900 g Konopná sůl do koupele 900g značky Palacio.

Konopná sůl do koupele 900g – dodává tělu látky potřebné k očištění a regeneraci pokožky – dermatologicky testováno, přírodní produkt. .