slevyzceny.cz

Svalový elektrostimulátor TENS, kotník BEURER EM 27

Ve slevě produkt Svalový elektrostimulátor TENS, kotník BEURER EM 27 od oblíbené značky Beurer můžete získat na našich stránkách téměř zdarma. Aktuálně v akci za 1 599 Kč. EAN: 4211125647070
Svalový elektrostimulátor TENS
Ověřit dostupnost
Značka: Beurer
1 599
Popis produktu

Elektrostimulátor je ideální přístroj k úlevě od bolesti kotníku.Využít můžete až 4 přednastavené programy a zároveň zvolit intenzitu stimulace.Přístroj využívá 2 kontaktních elektrod bez opotřebení vyrobené z vodivého uhlíkového materiálu.Odpočítávání zbývajícího času a volba nastavení impulsů od 0 – 20.Manžeta ergonomického tvaru je nastavitelná pomocí suchého zipu. Je pohodlná, vhodná pro obvod cca 18-31cm a lze ji ručně umývat.K ovládání přístroje slouží přehledný LCD displej a jistě oceníte i sponu na opasek.Bezpečnostní vypnutí a indikátor vybité baterie.Vyrobeno německou společností Beurer.Německá kvalita a prodloužená 5letá záruka. Svalový elektrostimulátor TENS, kotník BEURER EM 27 značky Beurer.

Svalový elektrostimulátor TENS, kotník BEURER EM 27 – 4 přednastavené programy, volba intenzity stimulace, nastavitelná manžeta – . .