slevyzceny.cz

Sluchátka přes hlavu s mikrofonem PHILIPS TAUH201BK

Tento neodolatelný kus Sluchátka přes hlavu s mikrofonem PHILIPS TAUH201BK od známé značky Philips můžete sehnat u nás právě levně. Akční cena od 499 Kč. EAN: 4895229100527
Sluchátka přes hlavu s mikrofonem PHILIPS TAUH201BK
Ověřit dostupnost
Značka: Philips
499
Popis produktu

Vytvořte si vlastní prostor. Tato sluchátka na uši poskytují čistý zvuk a důrazné basy. Oblouk je tak lehký, že ho sotva ucítíte. Plochý kabel odolává zamotání. Náušníky jsou měkké a lze je pro přenášení sklopit naplocho.Snadné přenášení, snadné nošeníMěkké náušníky, které lze naklopit pro maximální pohodlíLehký nastavitelný sluchátkový oblouk1,2 m dlouhý kabel je ideální pro venkovní použitíPřipraveno na cesty, čistý zvuk, důrazné basy32 mm neodymové akustické reproduktory.Ploché sklopné provedení pro snadné uložení do kapsy nebo taškyHmotnost je pouze 130 gLehké nošení pro dlouhý poslechPrůměr sluchátek 7 cmHudba nebo hovory – vestavěný mikrofon s funkcí potlačení ozvěny pro čistý zvuk, zabudovaný dálkový ovladač. Snadné přepínání mezi hudbou a hovor. Sluchátka přes hlavu s mikrofonem PHILIPS TAUH201BK značky Philips.

Sluchátka přes hlavu s mikrofonem PHILIPS TAUH201BK – snadné přenášení, snadné nošení, měkké náušníky, lehký nastavitelný sluchátkový oblouk, 1,2 m dlouhý kabel, čistý zvuk, důrazné basy – snadné přepínání mezi hudbou a hovorem. .