Pánev Ballarini Thermo Point

Kvalitní a žádaný kus Pánev Ballarini Thermo Point od značky Ballarini snadno můžete získat u nás právě téměř zdarma. V akci od 399 Kč. EAN: 8003150470626
Pánev Ballarini Thermo Point
Značka: Ballarini
399 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Pánev Ballarini Thermo Point je kovaná za studena z nejčistšího hliníku vysoké kvality (99,9 %). Kvalitní a nepřilnavý povrch je z trojité vrstvy, vyztužený keramikou. Integrovaný thermo point v rukojeti informuje o tom, zda je pánev již dostatečně zahřátá a připravená k vaření. Zelená barva bodu sděluje, že pánev je studená a bezpečná na dotek, zatímco červená značí, že je již dostatečně rozehřátá a připravena k použití. Pánev je vhodná do myčky. Nepoužívejte k čištění abrazivní houbičky, aby nedošlo k poškození povrchu. Pánev je vyrobena z kvalitního a čistého hliníku, který je zcela bezpečný pro kontakt s potravinami. Neobsahuje PFOA, nikl ani jiné těžké kovy. Je vhodná na všechny typy varných spotřebičů včetně indukce. Není vhodná do trouby. Výběr z velikostí: průměr 22 cm a 24 cm a 26 cm.Pánev BallariniIndikátor  tepla v rukojeti – zelený nebo červený thermo pointNejčistší hliník vysoké kvality 99,9 %Trojitý nepřilnavý povrch KeramikVhodná do myčkyVhodná na všechny typy varných desekEnergeticky úsporné vaření Pánev Ballarini Thermo Point značky Ballarini.

Pánev Ballarini Thermo Point – indikátor tepla v rukojeti, trojitý nepřilnavý povrch Keramik – vhodná do myčky, není vhodná do trouby. vysoce kvalitní hliník, trojitý nepřilnavý povrch Keramik.

Další produkty od výrobce Ballarini