slevyzceny.cz

Tlakoměr/pulsoměr na paži BEURER BM 44

Unikátní produkt Tlakoměr/pulsoměr na paži BEURER BM 44 od společnosti Beurer jednoduše můžete získat tady teď levně! Akční cena již od 1 499 Kč. EAN: 4211125655013
Tlakoměr/pulsoměr na paži BEURER BM 44
Ověřit dostupnost
Značka: Beurer
1 499
Popis produktu

Hlídáte si svůj tlak? Pak je tu pro vás spolehlivý automatický tlakoměr na paži s velkým, dobře čitelným displejem.Funkce detekce arytmie vás upozorní na vysoký krevní tlak a odhalí i případné nepravidelnosti srdečního rytmu.Díky WHO klasifikaci (Světová zdravotnická organizace) si můžete být jisti, že naměřené hodnoty jsou přesné.Tlakoměr je vybaven funkcí automatického vypínání, které šetří baterii a zaručuje tak dlouhodobý provoz.Manžeta je nastavitelná v rozmezí 22 – 30 cm a je určena pro paži dospělého člověka.Plně automatický přístroj disponuje jedním ovládacím tlačítkem a obsluha je proto velmi jednoduchá.Vyrobeno německou společností Beurer.Německá kvalita a prodloužená 5letá záruka. Tlakoměr/pulsoměr na paži BEURER BM 44 značky Beurer.

Tlakoměr/pulsoměr na paži BEURER BM 44 – funkce automatického vypínání, nastavitelný průměr manžety, velmi jednoduchá obsluha – . .