Příchuť do SodaStream Tonik

Výjimečný výrobek Příchuť do SodaStream Tonik originál od výrobce SodaStream jednoduše můžete sehnat teď se slevou! Cena již od 139 Kč. EAN: 8718692611504
Příchuť do SodaStream Tonik
Značka: SodaStream
139 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Milovníci chutných limonád a vlastníci výrobníků Soda Stream, zpozorněte! Máme pro vás zcela jedinečný nápojový koncentrát příchuť Tonik pro Soda Stream.  Byl vyrobený přímo pro vás a Soda Stream. Na rozdíl od tradičních „šťáv“ má však několikanásobně vyšší koncentraci. Přidáním nápojového koncentrátu do perlivé vody si snadno připravíte chutný nápoj. Koncentrát vždy přidávejte do již hotové perlivé vody. V opačném případě hrozí, že nápoj vypění a zanese vnitřní část výrobníku, což by mohlo vést k jeho poškození.Objem: 500 ml – pro přípravu až 12 lahví nápoje.Postup přípravy:Láhev s vychlazenou vodou vložte do výrobníku a připravte co nejvíce perlivou vodu. Láhev s hotovou perlivou vodou mírně nakloňte a opatrně přilijte z odměrky příslušné množství koncentrátu. Víčko lahve slouží zároveň jako odměrka pro doporučený poměr ředění (1 víčko na 1 velkou nápojovou láhev Sodastream). Láhev uzavřete a opatrně ji v ruce promíchejte. Poté je nápoj připravený ke konzumaci. Doporučený poměr ředění je 1 díl koncentrátu na 20 dílů perlivé vody. Energie na 100 ml hotového nápoje: 62,2 KJ/ 14,9 KcalSložení:Ochucený nápojový koncentrát obsahuje aroma toniku, chinin, cukry a sladidla.Nápojový koncentrát pro Soda StreamPříchuť TonikSnadná příprava500 ml pro přípravu až 12 lahví nápojePoměr ředění – 1 díl koncentrátu/20 dílů perlivé vody Příchuť do SodaStream Tonik značky SodaStream.

Příchuť do SodaStream Tonik – pro přípravu až 12 lahví nápoje – koncentrát vždy přidávejte do již hotové perlivé vody. .