Elektrický mlýnek na koření Trado Botti

Pro čerstvé koření nebo namletou sůl je tu elektrický mlýnek na koření Trado Botti. Stačí stisknout tlačítko a keramický... více informací »
Elektrický mlýnek na koření Trado Botti
Značka: Botti
179 Kč
Ověřit dostupnost
Pro čerstvé koření nebo namletou sůl je tu elektrický mlýnek na koření Trado Botti. Stačí stisknout tlačítko a keramický...

Pro čerstvé koření nebo namletou sůl je tu elektrický mlýnek na koření Trado Botti. Stačí stisknout tlačítko a keramický mlecí mechanismus zrnka snadno rozdrtí. Provoz na 4 x AA baterie (nejsou součástí balení).Materiál: plast, keramický mlecí mechanismus. Rozměry: 6 x 6 x 21,2 cm. Elektrický mlýnek na koření Trado BottiOvládání tlačítkemKeramický mlecí mechanismusProvoz na 4 x AA baterie (nejsou součástí balení) Elektrický mlýnek na koření Trado Botti značky Botti.

Elektrický mlýnek na koření Trado Botti – ovládání tlačítkem, keramický mlecí mechanismus – . plast, keramický mlecí mechanismus.

Tento neodolatelný produkt Elektrický mlýnek na koření Trado Botti od dodavatele s dobrým jménem Botti snadno naleznete tady nyní trvale výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 179 Kč.