Dámske bavlnené tričko CITYZEN klasické

Tento velmi žádaný výrobek Dámske bavlnené tričko CITYZEN klasické od odblíbeného výrobce CityZen jednoduše naleznete na našich stránkách za výprodejovou cenu! Právě teď jen za 890 Kč. EAN: 8595684001914
Dámske bavlnené tričko CITYZEN klasické
Značka: CityZen
890 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Je to doslova zázračné triko. Technologie, kterou bylo vyrobené, je naprosto ojedinělá. Jednobarevné dámské triko CITYZEN s elastanem nepropotíte a jen tak snadno neušpiníte. Je prodyšné a jeho nošení je i díky přidanému elastanu velmi komfortní. Hydrofobní úprava chrání triko proti mokrým skvrnám a špíně a současně eliminuje zápach. Tekutiny po tkanině pouze volně stečou, aniž by zanechaly jakoukoliv stopu. Vnitřní strana trika je extrémně savá a absorbovanou vlhkost rozvádí do velké plochy. Tělesná vlhkost se tak rychle odpaří přes pleteninu směrem ven a propocené triko proto dlouho nestudí. Mokré skvrny potu nejsou zvenku vidět a to je největší výhoda tohoto unikátního oblečení.Materiál: prémiová bavlna 95 %, elastan 5 %. Výrobce je česká společnost CITYZEN.Dámské triko CITYZENZnáte z reklamyUnikátní vlastnosti a schopnostiOjedinělá technologie ve světěHydrofobní úpravaTekutiny po tkanině volně stečou a nezanechají žádnou stopuExtrémně savá vnitřní stranaPot se rychle odpaří ven – nejsou žádné mokré skvrnySnižuje zápachVyrobila česká společnost CITYZEN Dámske bavlnené tričko CITYZEN klasické značky CityZen.

Dámske bavlnené tričko CITYZEN klasické – prodyšné, velmi komfortní nošení, extrémně savá vnitřní strana, tekutiny po tkanině stečou a nezanechají žádnou stopu, nejsou žádné mokré skvrny, snižuje zápach – hydrofobní úprava, ojedinělá technologie ve světě. 95% bavlna, 5% elastan.