slevyzceny.cz

Trojúhelníková podprsenka ze saténu a vyšívaného tylu Padoda, bez kostic

Oblíbený a akční produkt Trojúhelníková podprsenka ze saténu a vyšívaného tylu Padoda, bez kostic od značky s dlouholetou historií Blancheporte lze získat zde za neuvěřitelně výhodnou cenu! Stojí teď u nás 879 Kč.
EAN: 686162095
Trojúhelníková podprsenka ze saténu a vyšívaného tylu Padoda

Když se zkombinuje satén s vyšívaným tylem, výsledkem bude trojúhelníková podprsenka Padoda bez kostic. Trojúhelníkový střih. Saténové košíčky s podšívkou. Ve výstřihu vsadka z vyšívaného tylu. Úzká, pružná a vzadu nastavitelná ramínka. Zadní díl ze saténu s háčkovým zapínáním na 3 pozice. Od vel. 80D širší ramínka a trojité háčkové zapínání vzadu. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát v pračce. Trojúhelníková podprsenka ze saténu a vyšívaného tylu Padoda, bez kostic značky Blancheporte.

Trojúhelníková podprsenka ze saténu a vyšívaného tylu Padoda, bez kostic – – . 83 % polyester, 10 % polyamid, 7 % elastan..