slevyzceny.cz

Váleček s přírodní výplní Dodo, tvrdý, s úpravou proti roztočům Proneem

Velmi oblíbený výrobek Váleček s přírodní výplní Dodo, tvrdý, s úpravou proti roztočům Proneem od této skvělé značky Blancheporte jde pořídit u nás právě ve výprodejové akci. Levně za 1 830 Kč.
EAN: 633685140
Váleček s přírodní výplní Dodo
Ověřit dostupnost
Značka: Blancheporte
1 830

Tvrdý polštářový váleček s úpravou Proneem proti roztočům a Teflon proti skvrnám od zn. Dodo! Tvrdé pohodlí: vhodné pro ty, kteří spí na boku nebo preferují tvrdší polštáře. Úprava Proneem přispívá k ochraně před roztoči, významnými alergeny, díky svému rostlinnému složení (1). Vyrobeno ve Francii. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 1). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Perte na 40 °C. Opatrně používat biocidy, vždy si nejprve přečíst etiketu a informace o výrobku. (1) Aktivní látka: výtažek z margózy. Váleček s přírodní výplní Dodo, tvrdý, s úpravou proti roztočům Proneem značky Blancheporte.

Váleček s přírodní výplní Dodo, tvrdý, s úpravou proti roztočům Proneem – – . Potah kepr 100% bavlna, úprava Teflon proti skvrnám a Proneem proti roztočům. Výplň 15 % prachové peří, 85 % husí/kachní peří – vyprané, zbavené prachu, s antialergickou úpravou, sterilizované..