slevyzceny.cz

Váleček s úpravou proti roztočům Proneem, tvrdý

Kvalitní a žádaný produkt Váleček s úpravou proti roztočům Proneem, tvrdý od našeho výrobce Blancheporte můžete koupit na našich stránkách nyní opravdu levně. Právě lze objednat jen za 1 430 Kč.
EAN: 624924160
Váleček s úpravou proti roztočům Proneem
Ověřit dostupnost
Značka: Blancheporte
1 430

Úprava Proneem pro váleček Dodo s nadýchanou výplní Vám zajistí kompletní ochranu proti roztočům. Úprava Proneem přispívá k ochraně před roztoči, významnými alergeny, díky svému rostlinnému složení (1). Tvrdé pohodlí: ideální pro ty, kteří spí na boku nebo preferují tvrdší polštáře. Vyrobeno ve Francii. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 1). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát v pračce. Opatrně používat biocidy, vždy si nejprve přečíst etiketu a informace o výrobku. (1) Aktivní látka: výtažek z margózy. Váleček s úpravou proti roztočům Proneem, tvrdý značky Blancheporte.

Váleček s úpravou proti roztočům Proneem, tvrdý – – . Potah 100% bavlna. Výplň dutá silikonová vlákna 100% polyester pro více nadýchanosti a měkkosti..