Stojan na vánoční stromek

Stojan na vánoční stromek je vyrobený z odolného plastu. Vnitřní část stojanu je dutá, abyste do něj mohli snadno nasypat písek nebo vodu pro... více informací »
Stojan na vánoční stromek
Značka: MarexTrade
199 Kč
Ověřit dostupnost
Stojan na vánoční stromek je vyrobený z odolného plastu. Vnitřní část stojanu je dutá, abyste do něj mohli snadno nasypat písek nebo vodu pro...

Stojan na vánoční stromek je vyrobený z odolného plastu. Vnitřní část stojanu je dutá, abyste do něj mohli snadno nasypat písek nebo vodu pro větší stabilitu. Pomocné utahovací kovové šrouby zajistí pevné usazení a udržení kmene ve stojanu.Rozměry: 31 x 14 cm.Stojan na vánoční stromekOdolný plastVnitřní dutá část pro zatížení vodou nebo pískemUtahovací šrouby pro upevnění kmínkuStabilní Stojan na vánoční stromek značky MarexTrade.

Stojan na vánoční stromek – vnitřní dutá část pro zatížení vodou nebo pískem – utahovací šrouby pro upevnění kmínku. plast.

Unikátní a oblíbený výrobek Stojan na vánoční stromek originál od výrobce MarexTrade snadno můžete získat na našich stránkách teď levně! Nabídka od 199 Kč.