Fitness King Vibra Belt vibrační pás Genius

Vibra Belt - vibrační pás Díky revoluční vibrační technologii Vibra Beltu spálíte tuky, přispějete k odstranění celulitidy,... více informací »
Fitness King Vibra Belt vibrační pás Genius
Značka: Fitness King
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Vibra Belt - vibrační pás Díky revoluční vibrační technologii Vibra Beltu spálíte tuky, přispějete k odstranění celulitidy,...

Vibra Belt – vibrační pás

Díky revoluční vibrační technologii Vibra Beltu spálíte tuky, přispějete k odstranění celulitidy, formujete svaly a to vše bez námahy a v pohodlí Vašeho domova (při sledování televize, při práci na počítači apod.).

Vibra Belt je ideálním prostředkem nejen na hubnutí problémových partií jako je pas, boky nebo hýždě, ale i pro relaxaci. Vibra Belt stačí používat jen pár minut denně! Vibra Belt pozitivně ovlivňuje krevní oběh.

Vibrační pás VIBRUJE – MASÍRUJE – POSILUJE

Vibra Belt má sportovní ergonomický tvar, 5 stupňů intenzity, manuální nastavení intenzity vibrace, automatický režim (automatické střídání jednotlivých úrovní vibrace) a samozřejmě ovladač pro pohodlnou obsluhu. Vibra Belt má dostatečnou délku i pro objemnější postavy, přípevníte ho na tělo jednoduše pomocí suchých zipů. Pro obvod max 130 cm.

Na vibrační pás poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Tento neodolatelný produkt Fitness King Vibra Belt vibrační pás Genius značky Fitness King naleznete na našich stránkách nyní se slevou! Nyní lze objednat jen za 1 299 Kč.
Další produkty z kategorie Vibromasážní stroje