slevyzceny.cz

Vyhřívaná podložka do postele

Tento designový kus Vyhřívaná podložka do postele od našeho výrobce Beurer najdete zrovna dneska extra se slevou. Cenově vychází na 1 399 Kč. EAN: 4211125306755
Vyhřívaná podložka do postele
Ověřit dostupnost
Značka: Beurer
1 399
Popis produktu

Hitem loňské zimní sezóny se staly produkty s vyhřívací schopností. Tato vyhřívací podložka do postele zpříjemní usínání nebo relaxaci a zamilují si ji všichni, kteří mají rádi pohodlí. Rozměry: 130 x 75 cm.Výhřevnost podložky si jednoduše nastavíte pomocí ovladače.Možnost volby mezi 3 teplotními stupni.Integrovaný bezpečnostní systém BSS zabraňuje přehřátí podložky a podporuje funkci automatické vypínání.Po odpojení kabelu lze podložku prát v pračce při 30 °C.Garanci kvality a nezávadnosti zaručuje certifikát ÖKO-TEX, který dostávají textilní produkty vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů.Vyrobeno německou společností Beurer.Německá kvalita a prodloužená 5letá záruka. Vyhřívaná podložka do postele značky Beurer.

Vyhřívaná podložka do postele – 3 teplotní stupně, integrovaný bezpečnostní systém BSS – certifikát ÖKO-TEX, podložku lze prát v pračce. .