Závěsná polička Wenko

Tento neodolatelný výrobek Závěsná polička Wenko od oblíbené značky Wenko snadno získáte nyní ve slevě! Cena již od 729 Kč. EAN: 4008838302675
Závěsná polička Wenko
Značka: WENKO
729 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Závěsná polička Wenko je skvělý prostředek, jak jednoduše vaší kuchyni přidat úložné místo bez složité montáže. Je vyrobená z vysoce kvalitní ploché oceli s práškovým nástřikem a plastové základny. Součástí balení je montážní sada včetně šroubů a hmoždinek. Poličku lze jednoduše připevnit i bez vrtání, s pomocí připevňovací sady Vacuum-Loc nebo Turbo-Loc, které najdete v naší nabídce.Materiál: ocel, polykarbonát. Rozměry: 12 x 6 x 25 cm. Závěsná polička WenkoIdeální pro kořenkySnadná montáž pomocí přiložených šroubků a hmoždinekAlternativní montáž bez vrtání připevňovacími sadami Vacuum-Loc nebo Turbo-LocPřipevňovací sady najdete v naší nabídceVysoce kvalitní ocel s práškovým nástřikem Závěsná polička Wenko značky Wenko.

Závěsná polička Wenko – snadná montáž pomocí přiložených šroubků a hmoždinek – alternativní montáž bez vrtání připevňovacími sadami Vacuum-Loc nebo Turbo-Loc, připevňovací sady naleznete v naší nabídce. ocel.