Závěsný držák na šálky Wenko

Velmi žádaný produkt Závěsný držák na šálky Wenko s osvědčenou značkou Wenko jednoduše naleznete na našich stránkách teď právě za akční cenu! Akční cena již od 399 Kč. EAN: 4008838281673
Závěsný držák na šálky Wenko
Značka: WENKO
399 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Často máme v kuchyňských skříňkách omezený prostor a hodil by se nám úložný prostor navíc. Skvělou alternativou je závěsný držák na šálky Wenko. Jeho věšáčky pojmou až 10 šálků, pověšených za ouška. Držák se jednoduše zasune na polici, pod kterou vznikne závěsný úložný prostor. Upevňovací systém nevyžaduje žádné vrtání či lepení. Držák je vyrobený z vysoce kvalitního chromu s práškovaným nástřikem. Ochranný plastový povrch je protiskluzový a zabraňuje nechtěnému poškrábání poliček.Tloušťka oceli: 4 mm. Rozměry: 22 x 5 x 28 cm. Závěsný držák na šálky WenkoÚsporné řešeníAž pro 10 šálkůJednoduché zavěšení bez vrtání či lepeníOdpružení s protiskluzovou plastovou vrstvouVysoce kvalitní chromovaná ocel s práškovým nástřikem Závěsný držák na šálky Wenko značky Wenko.

Závěsný držák na šálky Wenko – odpružení s protiskluzovou plastovou vrstvou, jednoduché zavěšení bez vrtání či lepení, až pro 10 šálků – . ocel.