Casa Chic Norwich Zrcadlo Obdélníkový dřevěný rám 130 x 45 cm Mozaikový design

Chcete trochu víc? Okouzlující nástěnné zrcadlo Norwich z kolekce Casa Chic by blumfeldt vnese do vašeho domova styl a nádech... více informací »
Casa Chic Norwich Zrcadlo Obdélníkový dřevěný rám 130 x 45 cm Mozaikový design
Značka: Casa Chic
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
Chcete trochu víc? Okouzlující nástěnné zrcadlo Norwich z kolekce Casa Chic by blumfeldt vnese do vašeho domova styl a nádech...

Chcete trochu víc? Okouzlující nástěnné zrcadlo Norwich z kolekce Casa Chic by blumfeldt vnese do vašeho domova styl a nádech moderního luxusu. Dřevěný rám o šířce 7 cm má mozaikový vzor. Štípaná povrchová úprava elegantně rámuje kulatý zrcadlový povrch s broušenými hranami. Luxusní design dokonale ladí s moderním stylem nábytku a vytváří vzrušující efekt v obývacím pokoji nebo ložnici. Samozřejmě, Norwich se výborně hodí také do koupelny nebo vstupní haly. Okouzlující doplněk do vašeho domova: nástěnné zrcadlo Norwich od společnosti Casa Chic by blumfeldt.

Tento nejprodávanější výrobek Casa Chic Norwich Zrcadlo Obdélníkový dřevěný rám 130 x 45 cm Mozaikový design od známé značky Casa Chic snadno můžete najít právě teď u nás se slevou. Nyní můžete mít za 3 399 Kč.