slevyzceny.cz

Napínací jednobarevné prostěradlo, hloubka rohů 26 cm

Hodně povedený výrobek Napínací jednobarevné prostěradlo, hloubka rohů 26 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Blancheporte pohodlně nakoupíte právě dnes za báječnou cenu. Aktuálně za 649 Kč.
EAN: 665364090
Napínací jednobarevné prostěradlo

Žerzejové napínací prostěradlo se snadno natahuje a skvěle drží na místě. Je tu pro Vás široká škála barev a rozměrů s hloubkou rohu 26 cm pro snadnou adaptaci na všechny typy matrací. Z pružného a velmi jemného žerzeje. Vzhledem k použití barveného vlákna je garantována stálobarevnost i při častém, opakovaném praní. Mnoho barevných odstínů pro možnost výběru a mixování barev. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216/1). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát až na 60 °C, pro ochranu životního prostředí doporučujeme prát na 40 °C a sušit volně na vzduchu. Rychleschnoucí, žehlení na mírný stupeň. Napínací jednobarevné prostěradlo, hloubka rohů 26 cm značky Blancheporte.

Napínací jednobarevné prostěradlo, hloubka rohů 26 cm – – . Žerzej 100% přírodní bavlna (130g/m2) pro Váš zdravý komfort..