slevyzceny.cz

Plavkové kalhotky Baracoa s vysokým pasem a efektem plochého břicha

Vysoce kvalitní produkt Plavkové kalhotky Baracoa s vysokým pasem a efektem plochého břicha od našeho známého výrobce Blancheporte pohodlně pořídíte v naší online nabídce za skvělou cenu. Aktuálně za super cenu 679 Kč.
EAN: 464321040
Plavkové kalhotky Baracoa s vysokým pasem a efektem plochého břicha

Potisk inspirovaný tropickými dálkami a lichotivý střih: vytvarujte si postavu díky plavkovým kalhotkami maxi s vysokým pasem. Kolekce Baracoa: barevný potisk tropického vzoru. Vysoký pas se zeštíhlujícím efektem. Široký pas s potiskem. Dvojité prošití pasu a nohaviček. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 3). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát v pračce. Odolné chlóru, vhodné do bazénu. Po každém použití doporučujeme vymáchat v čisté vodě. Plavkové kalhotky Baracoa s vysokým pasem a efektem plochého břicha značky Blancheporte.

Plavkové kalhotky Baracoa s vysokým pasem a efektem plochého břicha – – . 80 % polyamid, 20 % elastan. Podšívka 90 % polyamid, 10 % elastan. Úpletová podšívka rozkroku 100% polyester..