slevyzceny.cz

Plavkové tvarující slipové kalhotky Soroa, s potištěným pasem na ohrnutí

Tento kvalitní a žádaný produkt Plavkové tvarující slipové kalhotky Soroa, s potištěným pasem na ohrnutí od přední značky Blancheporte můžete získat v naší aktuální nabídce skutečně výhodně. Výhodně teď u nás za 679 Kč.
EAN: 820126040
Plavkové tvarující slipové kalhotky Soroa

Plavkové slipové kalhotky s tvarujícím efektem mají stahující podšívku, která se postará o svůdné křivky. Kolekce Soroa s exkluzivním zářivým potiskem. Stahující podšívka pro efekt plochého bříška. Široký pas s potiskem a možností ohrnutí. Pas a nohavičky s dvojitým prošitím. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 /3). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát v pračce. Po každém použití doporučujeme vymáchat v čisté vodě. Tyto plavky jsou odolné chlóru a jsou tak vhodné i do bazénu. Plavkové tvarující slipové kalhotky Soroa, s potištěným pasem na ohrnutí značky Blancheporte.

Plavkové tvarující slipové kalhotky Soroa, s potištěným pasem na ohrnutí – – . 80 % polyamid, 20 % elastan. Tylová podšívka 90 % polyamid, 10 % elastan. Rozkrok vypodšívkovaný úpletem..