Wellife Rašelinový polštářek na hlavu

Rašelinový polštářek na hlavu Rašelinový polštářek na hlavu je vhodný k termoterapii (terapii teplem) případně chladem.... více informací »
Wellife Rašelinový polštářek na hlavu
Značka: Wellife
149 Kč
Ověřit dostupnost
Rašelinový polštářek na hlavu Rašelinový polštářek na hlavu je vhodný k termoterapii (terapii teplem) případně chladem....

Rašelinový polštářek na hlavu

Rašelinový polštářek na hlavu je vhodný k termoterapii (terapii teplem) případně chladem. Výrazně eliminuje bolesti a nepříjemné pocity. K použití není potřeba voda a nehrozí tak nebezpečí opaření, nahřátí probíhá v mikrovlnné troubě. Lze používat opakovaně.

Rašelinový polštářek na hlavu obsahuje rašelinu zatavenou ve speciální folii, přikládací část příjemný mikroplyš. Pohodlné uchycení rašelinového polštářku pomocí elastických pásků a suchého zipu. Max. obvod 83 cm.

Teplá aplikace – ohřev se provede v mikrovlnné troubě max. 50 sekund při 800 W
Chladivá aplikace – zchlazení proveďte v lednici nebo mrazničce
Rozměr: 33 x 9 cm

Proč přírodní rašelinová náplň?

V termoterapii je důležité, aby zdroj tepla měl konstantní teplotu po celou dobu aplikace. Rašelina je výborný „držák“ tepla. Proto jsou rašelinové polštářky plněny přírodní rašelinou, která zaručuje dlouhodobé udržení požadované teploty.

Na rašelinový polštářek na hlavu poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Designový kus Wellife Rašelinový polštářek na hlavu originál od výrobce Wellife snadno získáte zrovna za výprodejovou cenu! Nabídka již od 149 Kč.